برای خرید و هر گونه خدمات دستگاه کپی در اصفهان بعد از برقراری تماس با مجموعه فراز در اصفهان، پس از ارسال دستگاه را بررسی و پس از رفع مشکل دستگاه کپی، پرینتر، اسکنر یا پروژکتور شما مجددا دستگاه به آدرس شما ارسال می شود.

برای آشنایی بیشتر با خدمات و نحوه فعالیت مجموعه فراز کپی در اصفهان ادامه مطلب را دنبال کنید.

خرید دستگاه کپی در اصفهان

نمایندگی مجاز فراز کپی با حضور تعمیرکاران حرفه ایی ، سطح کیفی خدمات این مرکز را به استانداردهای روز دنیا نزدیک تر کرده همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته و قطعات یدکی اورجینال و با کیفیت از ویژگی های دیگر این مجموعه است.

تعهدکاری بالا، مسئولیت پذیری، حسن اخلاق در پاسخگویی به مشتری، رعایت اصول مشتری مداری، پاکسازی قطعات و بخش های مختلف دستگاه ها در حین تعمیر، انجام مراحل تعمیر با استفاده از روش های نوین از خصوصیات ویژه ی مرکز فراز کپی در اصفهان می باشد.

اقداماتی مثل عرضه جدیدترین تولیدات دستگاه ها به شکل اورجینال، ارائه مشاوره تخصصی فروش، تعمیرات تخصصی انواع پرینتر، تعمیر دستگاه های فتوکپی یک و چند کاره، تعمیر تخصصی انواع پروژکتور، تعمیرات انواع اسکنر و … مهم ترین خدمات فراز کپی در اصفهان هست.

دستگاه کپی در اصفهان

تعمیر دستگاه کپی در اصفهان

برای تعمیر هرکدام از برندهای دستگاه های کپی در استان اصفهان، می توانید از نمایندگی فراز کپی در اصفهان ، خدمات مورد نظر را دریافت کنید. دستگاه های کپی با توجه به انوع مختلفی که دارد از قیمت و کارایی متفاوتی برخوردار است در نتیجه قیمت دستگاه بستگی زیاد به قابلیتها , قطعات و مواد مصرفی موجود در بازار برای آن دارد که هر چقدر قطعات دستگاه سالم تر و با کیفیت تر و کم کار کرده تر باشد تاثیر مستقیم بر قیمت آن دارد و قیمت دستگاه بالاتر می رود , همچنین میزان کارکرد دستگاه در قیمت آن موثر است اغلب دستگاه های استوک ایران (ایران کارکرد )بیشتر کارکرده است در نتیجه قطعات آن فرسودگی بیشتری دارد و باعث افت کیفیت چاپ در دستگاه می شود و کیفیت از ویژگی های بسیار مهم هر دستگاه کپی می باشد در نتیجه قیمت این نوع از دستگاه ها به مراتب پایین تر است.

گاهی فرسودگی زیاد قطعات باعث عدم کارکرد درست دستگاه می شود و چاره ایی جز تعویض قطعه نیست و برای مشتری مقرون به صرفه نیست.

یکی دیگر از موارد دیگر که در قیمت دستگاه مهم است سرویس و تعمیر دستگاه است گاهی دستگاه نیاز به سرویس کامل پیدا می کند , ما خدمات سرویس دستگاه کپی در اصفهان را برای شما با افتخار انجام میدهیم.

یعنی کلیه قطعات دستگاه باز شده عیب یابی و رفع مشکل و تمیز میشود و مجدد هر کدام در جای خود قرار میگیرد و پس از اینکه دستگاه کامل تمام قطعاتش جایگذاری شد مجدد تست گرفته می شود تا صحت کارکرد درست دستگاه مشخص شود کارکرد درست شامل سرعت, چاپ گیر نکردن کاغذ و سلامت کاغذکش ها, کیفیت چاپ از لحاظ میزان رنگ چاپ بر روی کاغذ که کمرنگ نباشد و چاپ یکدست باشد و بدون ایجاد خط و خطوط اضافه و یا پخش نامتقارن و نامناسب تونر در برگه , چاپ در برگه علاوه بر مواردی که به ان اشاره شد باید تونر در آن تثبیت شده باشد. یعنی با کشیدن دست بر روی کاغذ, پودر سیاه تونر بر روی کاغذ پخش نشود و دست هم سیاه نشود. که وظیفه تثبیت تونر بر روی کاغذ بر عهده غلتک است که با عملیات پرس و حرارت بر روی کاغذ, نوشته و یا تصویر را در برگه تثبیت میکند به همین دلیل است که کاغذ پس از خروج از دستگاه گرم است.

خروج راحت کاغذ از دستگاه بدنه اینکه گیر کند بستگی به کاغذ کش دارد اگر کاغذ کشهای این قسمت کاملا سالم باشند کاغذ بدونه اینکه گیر کند براحتی از دستگاه خارج میشود.

برخی از دستگاه از جمله برخی از مدل های دستگاه های ریکو برای خروج کاغذ نیاز به فینیشر دارند که در صورت عدم وجود آن کاغذ پس از خروج از دستگاه پرت میشود .

این یکی از مزایای فینیشر است از دیگر مزایای آن سورتینگ, منگنه زن و پانچ می باشد که البته این ویژگی ها شاید برای چاپ کم زیاد به چشم نیاد ولی برای سفارشات چاپ های زیاد که سرعت مهم است بسیار مهم و حائز اهمیت است از این رو اکثر چاپخانه های بزرگ و انتشارات بزرگ بیشتر از این نوع از دستگاه ها استفاده می کنند.

فروش دستگاه کپی در اصفهان

مرکز فراز کپی مجموعه ایی تخصصی جهت فروش دستگاه کپی در محل اصفهان مشغول به فعالیت است و خدمات فروش و خدمات پس از فروش خود را در سراسر استان اصفهان و سایر شهرها ارائه داده و پاسخگوی تمام و کمال مشتریان در زمینه مشاوره فروش جهت خرید هر چه بهتر دستگاه کپی و پرینتر, لوازم مصرفی , لوازم جانبی, راهنمایی تلفنی برای رفع مشکل مشتریان , ارسال نیروی تعمیرکار در محل مشتری و یا در صورت بررسی و عیب یابی پس از پرس و جو از مشتری در رابطه با مشکل دستگاه در صورت نیاز به سرویس کامل از مشتری درخواست ارسال دستگاه به اصفهان را داده و پس از انجام کار و تست پس از سرویس و عیب یابی کامل به ادرس مشتری ارسال خواهد شد.

در اغلب مواقع دستگاه های فروخته شده به مشتریان طبق شرایط گارانتی که در فاکتور فروش مشخص شده است انجام وظیفه می شود.

شرایط گارانتی اغلب شامل موارد زیر می باشد:

تعداد چند هزار برگ بسته به نوع دستگاه

تعویض و یا تعمیر برخی قطعات

سرویس دستگاه در صورت بروز برخی از مشکلات

از دیگر شرایطی که برای مشتریان گذاشته شده است امکان مرجوع کردن دستگاه به هر دلیل تا در صورت درخواست مرجوعی دستگاه را براحتی و بدون هیچ مشکلی مرجوع نمایند.

برای این مساله بر اساس میزان تفاوت عدد کنتور در هنگام خرید که در فاکتور فروش نوشته می شود با میزان عددی که کنتور دستگاه پس از استفاده نشان میدهد این اختلاف عدد تعداد چاپ برگ و میزان کارکرد دستگاه را مشخص میکند و به اعضای هر برگ قیمتی که در هنگام فروش در شرایط فروش و مرجوعی مشخص شده است محاسبه و از قیمت کل دستگاه کسر شده و مبلغ مورد نظر به مشتری تقدیم خواهد شد.

خدمات دستگاه کپی در اصفهان

برای دریافت خدمات دستگاه کپی در اصفهان ، با تیم پشتیبانی مجموعه فراز تماس بگیرید همکاران ما باصبر و حوصله، شما رو راهنمایی می کنند و درخواست ارسال دستگاه به اصفهان را از شما می کنند بعد از اینکه دستگاه به دست تیم تعمیرات رسید، بخش های مختلف آن بررسی و عیب یابی و بر حسب این که کدام قطعات و تا چه حد آسیب دیده باشد، تعمیر و سرویس آن را انجام می دهند, بعد از تعمیر دستگاه تست می شود و در صورت رفع عیب، به آدرس مربوط به شما ارسال می کنند.

قیمت دستگاه کپی در اصفهان

برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه کپی در اصفهان مجموعه فراز در اصفهان پاسخگوی شما می باشد و پس از مشاوره فروش که با شما انجام میشود با توجه به نیاز و خواسته تان بهترین دستگاه که مناسب شما از لحاظ قیمت است را معرفی خواهد کرد و با کسب اطلاع از محصول مد نظر و قیمت محصول در سایت می توانید بهترین و به صرفه ترین دستگاه از لحاظ قیمت را انتخاب نمایید.

چگونه خدمات دستگاه کپی در اصفهان را دریافت کنیم؟

برای دریافت خدمات دستگاه کپی در اصفهان ، با تیم پشتیبانی مجموعه فراز تماس بگیرید همکاران ما باصبر و حوصله، شما رو راهنمایی می کنند و درخواست ارسال دستگاه به اصفهان را از شما می کنند.

شرایط فروش دستگاه کپی در اصفهان به چه صورت است؟

مرکز فراز کپی مجموعه ایی تخصصی جهت فروش دستگاه کپی در محل اصفهان مشغول به فعالیت است و خدمات فروش و خدمات پس از فروش خود را در سراسر استان اصفهان و سایر شهرها ارائه داده و پاسخگوی تمام و کمال مشتریان در زمینه مشاوره فروش جهت خرید هر چه بهتر دستگاه کپی می باشد.

برای خرید دستگاه کپی در اصفهان چه باید کرد؟

مرکز فراز کپی در اصفهان با تعهدکاری بالا، مسئولیت پذیری، حسن اخلاق در پاسخگویی به مشتری، رعایت اصول مشتری مداری راهنما شما جهت خرید دستگاه می باشد.