دو نوع دستگاه کپی دست دوم داریم یکی دست دوم اروپا که به آن استوک اروپا هم گفته می شود و دیگری دست دوم ایران کارکرد که پس از اینکه از اروپا وارد شده است مدتی در ایران کارکرده و بعنوان ایران کارکرد بفروش میرسد و دستگاه های دست دوم ایران کارکرد که از لحاظ میزان چاپ, چاپ بیشتری زده و طبیعتا اصطحلاک بیشتری دستگاه برده و به همین میزان هم از قیمت آن کاسته می شود و قیمت این نوع از دستگاه ها نسبت به دستگاه های استوک اروپا پایین تر است.

دستگاه کپی دست دوم

فروش دستگاه کپی دست دوم در اصفهان

فروش دستگاه کپی دست دوم و استوک و نو با بهترین و مناسبترین قیمت ها را در مجموعه فراز کپی تجربه نمائید.

در این مجموعه با معرفی انواع دستگاه دست دوم مزایا و قابلیتهای آن میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید, سعی ما در رضایت هر چه بیشتر مشتری ست.

انواع دستگاه کپی استوک

از جمله دستگاه های استوک مورد توجه و با کیفیت میتوان به دستگاه های توشیبا ریکو و کونیکا اشاره کرد.

دستگاه فتوکپی استوک: به عنوان دستگاه کارکرده و دست دوم رایج است.

به دو صورت ایران کارکرد و استوک اروپا ارائه می شود.

قیمت دستگاه کپی دست دوم

قیمت دستگاه کپی استوک به عواملی مثل میزان کارکرد دستگاه ، سلامت قطعات ، نحوه عملکرد دستگاه، مدل دستگاه و نوع چاپ آن بستگی دارد. به همین دلیل هنگام خرید دستگاه کپی قیمت آن را ملاک قرار ندهید و با توجه به نکات گفته شده سعی کنید بهترین دستگاه را انتخاب نمایید که بتوانید به مدت طولانی از آن استفاده نمایید.

خرید و فروش دستگاه کپی استوک در اصفهان

فراز کپی در زمینه خرید و فروش دستگاه کپی دست دوم شرایطی را فراهم نموده است تا با در نظر گرفتن بودجه شما بهترین راهنمایی برای خرید شما را داشته باشد.

مزایای دستگاه کپی دست دوم 

کیفیت چاپ تضمین شده این دستگاه هاست , زیرا همه آنها سرویس و تمام قطعات فرسوده تعویض و مشکلات آنها برطرف شده است. همچنین مقرون به صرفه بودن این دستگاه ها راهی برای کاهش هزینه ها با حفظ کیفیت و کارایی آنها است. در غیر این صورت توانایی پرداخت آن را ندارید.
از دیگر مزایای دستگاه دست دوم جلوگیری از اثرات زیست محیطی است.

خرید دستگاه کپی دست دوم 

هنگام خرید دستگاه کپی استوک به سال ساخت ، وضعیت قطعات ، وجود لوازم جانبی ، سرعت چاپ در دقیقه ، وضعیت صدای دستگاه ، یکی بودن کنتور مکانیکی دستگاه و کنتور دیجیتال دستگاه توجه کنید.

 از جای معتبر خرید کنید ، اعتبار شرکت و کیفیت دستگاهایشان را بررسی کنید.

این دستگاه ها به دو صورت دستگاه کپی استوک ایران و دستگاه کپی استوک اروپا هستند.

دستگاه کپی استوک ایران:  از خارج وارد شده ، سپس مورد استفاده قرار گرفته و مجدد در بازار به فروش می رسد.

دستگاه کپی استوک اروپا : از اروپا وارد ایران شده و شما اولین خریدار آن در ایران هستید و بالطبع استوک اروپا با استوک ایران تفاوتهای بارزی در نحوه عملکرد و کیفیت باهم خواهند داشت.

مزایای دستگاه های دست دوم باعث شده است که بسیاری از مشاغل به جای دستگاه های جدید ، دستگاه های دست دوم را انتخاب کنند.

قیمت دستگاه کپی دست دوم

همانطور که انواع دستگاه دست دوم اشاره کردیم دستگاه دست دوم ایران کارکرد و دست دوم اروپا اشاره کردیم که تفاوت بارز در کیفیت . کارکرد دارند در نتیجه در قیمت آنها هم تاثیر دارد و اصولا دستگاه های دست دوم ایران کارکرده بدلیل استفاده بیشتر  و کنتور بالایی که دارد و همچنین فرسودگی قطعات بدلیل استفاده زیاد قیمت پایین تری نسبت به دستگاه دست دوم و یا استوک اروپا دارد.

دستگاه کپی دست دوم توشیبا

یکی از بهترین دستگاههای کپی که مورد توجه فروشگاه فراز کپی می باشد برند توشیباست ، این محصول ساخت کشور ژاپن و به دو دسته تک کاره و چند کاره تقسیم بندی می شود و اخیرا توانسته سهم زیادی از بازار را از آن خود کند و در بازار بصورت ایران کارکرد و استوک موجود می باشد.

مجموعه فراز با ارائه انواع دستگاه کپی توشیبا دست دوم و با پشتیبانی از محصولات ارائه شده از بهترین مراکز فروش دستگاههای توشیبا شناخته شده شود.

جهت اطلاع از قیمت های به روز نو و دست دوم با ما در ارتباط باشید.

دستگاه کپی دست دوم ریکو

مجموعه فراز مفتخر است تا با فراهم کردن امکان خرید انواع دستگاه کپی نو و دست دوم  از جمله دستگاههای کپی ریکو آفیشیو با بهترین قیمت, شرایط خرید ایده آل را برای شما سروران گرامی فراهم آورد و همواره سعی بر این دارد تا با همراهی مشتریان, خریدی بهینه و به صرفه را در این مجموعه داشته باشند.

دستگاه کپی کارکرده

دستگاه های کارکرده را باید بررسی کنید کارکرد ایران است یا اروپا ,دستگا های ایران کارکرد بدلیل استفاده در ایران پس از اینکه از اروپا وارد شده است کنتور بیشتری دارد.

ولی دستگاههای کارکرد اروپا تمیزتر قطعات اورجیتال و کمتر کار کرده اند و طبیعتا از کیفیت بهتری برخوردارند.

دستگاه کپی استوک در اصفهان

در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و فروشندگان ماشین های اداری نو به فروش دستگاه‌های دست دوم اروپا نیز می‌پردازند تا بتوانند پاسخگوی تقاضای مشتریان موجود در این حوزه باشند.

فراز کپی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا در شهر اصفهان به فروش ماشین های اداری استوک با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت بپردازد.

دستگاه کپی رنگی دست دوم

دستگاه های رنگی هم مانند سیاه سفید در بازار بصورت نو (آکبند) و استوک عرضه میشوند.

از جمله برندهای دستگاه کپی رنگی که دست دوم آن ها در بازار بفروش می رسد برند کونیکا مینولتا و توشیبا می باشد. در هنگام خرید دستگاه های رنگی استوک به سال ساخت ، وضعیت قطعات ، وجود لوازم جانبی ، سرعت چاپ در دقیقه ، وضعیت صدای دستگاه ، یکی بودن کنتور مکانیکی دستگاه و کنتور دیجیتال دستگاه توجه کنید. اگر کنتور دستکاری شده باشد دستگاه ارور میدهد.

دستگاه کپی دست دوم کونیکا مینولتا

دستگاههای کپی دست دوم و نو مینولتا از جمله دستگاههایی هستند که مناسب کاربران حرفه ایی در زمینه گرافیک و دفتر فنی است و توانایی چاپ 45 برگ رنگی با کیفیت چاپ 600 در 600 در هر دقیقه را دارد.

بهترین قیمت دستگاه دست دوم

قیمت دستگاه کارکرده بسته به میزان کارکرد آن که بر روی کنتور دستگاه این میزان نوشته شده و بررسی قطعات و لوازم جانبی دستگاه مشخص می شود و با توجه به مواردی که گفته شد هر کدام از دستگاه ها که ویژگی بهتری دارد قیمت آن مناسبتر است.

امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت استفاده را برده باشید, هدف ما راهنمایی هر چه بهتر مشتریان برای خرید دستگاه با کیفیت و پرداخت هزینه کمتر می باشد.

دستگاه کپی دست دوم چه مزایایی دارد؟

این دستگاه ها تمام قطعات فرسوده آنها تعویض و یا تعمیر شده اند با حفظ کیفیت و کارایی و دیگر مزایای آنها جلوگیری از اثرات زیست محیطی است.

هنگام خرید دستگاه کپی دست دوم چه مواردی را باید بررسی کرد؟

سال ساخت ، وضعیت قطعات ، وجود لوازم جانبی ، سرعت چاپ ، وضعیت صدای دستگاه ، یکی بودن کنتور مکانیکی و کنتور دیجیتال دستگاه

تفاوت دستگاه کپی استوک اروپا و استوک ایران؟

دستگاه کپی استوک ایران از خارج وارد شده ، سپس مورد استفاده قرار گرفته و مجدد برای فروش وارد بازار شده, دستگاه استوک اروپا شما اولین خریدار آن پس از ورود به ایران هستید و هیچ استفاده دیگری از آن نشده در نتیجه کیفیت بالاتری دارند.