همانطور که می‌دانید وظیفه اصلی پرینترها انتقال داده‌ها (تصویر و متن) از کامپیوتر بر روی کاغذ می‌باشد.

امروزه وجود چاپگرها در اکثر ادارات سازمان ها و حتی مصارف خانگی لازم و ضروری شده است.

جهت کسب اطلاعات درباره پرینتر در اصفهان با ما همراه باشید.

تعمیرات پرینتر دراصفهان

سازمان و شرکت‌ها به پرینترها نیاز دارند. اجزاء و قطعات پرینترها حساس هستند و در صورت استفاده نادرست و یا نگهداری نادرست آسیب می‌بینند و به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند. برای تعمیر پرینتر در اصفهان و دیگر شهرها به شرکت‌های معتبر مراجعه کنید تا خیلی سریع مشکل چاپگر شما را, بدون آسیب برطرف کنند.

برای حل مشکلات پرینتر باید از خدمات مراکز تعمیر پرینتر بهره‌مند شویم تا مشکلات پرینتر را پیدا کرده و اقدامات لازم برای حل مشکل را انجام دهند. خدمات تعمیر پرینتر در اصفهان کاری تخصصی است و به مهارت، دانش و تجربه‌ی نیاز دارد تا بتوان مشکل را تشخیص داد و بر طرف کرد.

تعمیر پرینتر در محل اصفهان

ما شرایطی رو فراهم کردیم که نیازی به مراجعه حضوری شما به مرکز تعمیرات نباشه. بعد از برقراری تماس با شعبه اصفهان و دریافت راهنمایی های لازم، چاپگر را به مجموعه فراز در اصفهان بفرستید. کارشناسان ما نهایت تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت در زمینه تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده پرینتر شما خواهند کرد و به آدرسی که اعلام نمودید ارسال می نمایند.

برای جلوگیری از تعویض پرینتر به دلیل برخی از مشکلات مثل انباشته شدن گرد و غبار و آلودگی در پرینتر که باعث پایین امدن کیفیت چاپ (بدلیل تغییر در فیوزینگ پرینتر) بهتر است که بصورت منظم توسط کارشناسان تعمیر بررسی و به موقع تعمیر شود .

پرینتر به مروز زمان دچار آلودگی می‌شود، اگر این آلودگی‌ها از داخل پرینتر پاک نشود موجب خش افتادن بر روی سطح فیوز میشود و باعث ایجاد خطوط اضافی در چاپ می‌‌ شود.

تعمیرات تخصصی پرینتر در اصفهان

پرینترها بدلیل کارکرد زیاد قطعات انها مستهلک و نیاز به تعمیر و تعویض دارند.

از جمله قطعات پرینتر که نیاز به تعویض دارند می توان به کاغذ کش یا پیکاپ دستگاه اشاره کرد. و از دیگر قطعات فیلم فیوزینگ.پرس فیوزینگ و …

در تعمیر پرینتر در اکثر مواقع قطعات کاغذ کش و فیلم نیاز به تعویض دارند.

فیوزینگ یکی از قطعات اصلی پرینتر است و شامل قطعاتی است که باید هر از گاهی تعویض شوند. این قطعه شامل دو غلتک گرمایشی می باشد. به همین دلیل کاغذهای چاپ شده کمی گرم به نظر میرسند.

در کل قطعات موجود در هر فیوزینگ به ترتیب اهمیت شامل موارد زیر می باشد:
۱-هیتر : وظیفه گرم کردن فیوینگ را بر عهده دارد و بوسیله مداری داخلی دمای مورد نیاز فیوزینگ را ایجاد می کند.
۲-فیلم فیوزینگ : یکی از قطعات فیوزیگ می باشد که تنها در زمان پارگی نیاز به تعویض دارد.
۳-پرس فیوزینگ : همانطور که از نام این قطعه مشخص است این قطعه وظیفه پرس تونر بر روی کاغذ را بر عهده دارد, این قطعه نیاز به تعویض ندارد مگر در مواقعی که پارگی در آن بوجود آمده باشد.

بوش پرس : پرس را بر روی میله پرس فیکس می کند.

خرید پرینتر در اصفهان

در هنگام خرید یک دستگاه چاپگر ابتدا باید مشخصات پرینترهای مختلف را بررسی و کیفیت قطعات یدکی آن ها را هم مد نظر قرا داد سپس اقدام به خرید کرد و قطعاتی که با مدل پرینتر شما مطابقت ندارند را استفاده نکنید، زیرا عدم مطابقت قطعات یدکی با مدل پرینتر کارایی پرینتر را کاهش می دهد و به سرعت فرسوده می شود.

اگر کار شما با پرینتر زیاد است و چاپ زیاد دارید، سرعت پرینتر اهمیت پیدا می کند که سرعت پرینتر ارتباط مستقیم با حافظه ی آن دارد.

کارتریج‌های بی‌کیفیت بر تمام قطعات سخت افزاری پرینتر تاثیر می‌گذارد و جوهرهای بی کیفیت باعث چاپ ضعیف و نامناسب می شد.

خرید جوهر مناسب برای پرینتر بسیار مهم است و حتما باید جوهر با دستگاه پرینتر سازگاری داشته باشد، کارتریج‌های جوهر بر حسب مدل پرینتر و کارخانه تولید کننده طراحی می‌شود و روی جلد آنها قابل مشاهده هست.

پرینترهای لیزری برای خرید مناسب هستند زیرا دارای سرعت بالا و قیمت مناسب هستند.

تعمیر و نگهداری پرینتر

برای نگهداری از پرینتر علاوه بر هزینه تعمیرات، هزینه مواد مصرفی دستگاه را باید در نظر گرفت مانند تعداد کاغذهایی که در داخل دستگاه قرار می‌گیرد.

شارژ پرینتر

انواع پرینتر

پرینترها را می‌توانیم با ویژگی هایی مثل کارایی، رنگ، بعد و … دسته‌بندی کنیم و با توجه به نوع مصرف و کارکردی که از پرینتر مد نظر داریم، مدل مناسب آن را انتخاب کنیم.

از انواع پرینترها میتوان به پرینترهای تک کاره و چندکاره , رنگی و سیاه سفید , لیزری و جوهر افشان اشاره کرد.

پرینترها از لحاظ تکنولوژی به دو دسته جوهر افشان و لیزری تقسیم بندی می شوند.

پرینتر لیزری

پرینترهای لیزری یکی از پر استفاده‌ترین چاپگرها در مراکز و ادارات است. کیفیت بالا و سرعت بالا از مزیت‌‌های چاپگرهای لیزری هستند.

این نوع از پرینترها نسبت به پرینترهای جوهر افشان قیمت مناسب تری دارند. و برای استفاده خانگی و انجام کارهایی با حجم متوسط مناسب است.

دستگاه‌‌های پرینتر انواع مختلف با کارایی و عملکردهای متفاوت وجود دارد. پرینترها مصرف شخصی تا اداری دارند .

پرینترهای جوهر افشان

چاپگرهای جوهر افشان مدل رنگی و سیاه سفید دارند و همانطور که در بالا به ان اشاره شد نسبت به چاپگرهای لیزری از سرعت و کیفیت پایین تری برخوردار هستند.

پرینترهای چندکاره

این نوع از چاپگرها عملیات پرینت , اسکن و فکس همزمان در یک دستگاه دارند. یعنی کارایی سه دستگاه اسکنر, فکس و پرینتر در یک دستگاه وجود دارد.

فروش پرینتر در اصفهان

کارشناسان فروش ما تلاش می‌کنند تا نیازهای متنوع مشتری را درک کرده و بهترین راهنمایی را برای انتخاب هر چه بهتر مشتری داشته باشند, برای اطلاع از قیمت انواع پرینتر با ما تماس بگیرید.

فروش پرینترهای اچ پی HP

پرینترهای اچ پی یکی از پر تقاضاترین نوع پرینتر در بازار هستند بدلیل ویژگی های خاص و سرعت و کیفیت مناسبی که دارند و با توجه به مدل هر کدام کارایی خاص خود را دارد.

قیمت تعمیر پرینتر

تمامی قیمتها جهت انجام خدمات تعمیر پرینتر و همچنین شارژ کارتریج زیر نظر اتحادیه می باشد.همچنین جهت این خدمات در محل شما به هیچ وجه هزینه ای بابت ایاب و ذهاب گرفته نمیشود.

شارژ پرینتر

پرینترها پس از مدتی استفاده کیفیت چاپ انها پایین می آید و چاپ کمرنگ میزند این بعلت اتمام تونر در کاتریج پرینتر است و نیاز به شارژ مجدد تونر دارد. دقت داشته باشید که کیفیت تونر در عملکرد و کیفیت چاپ پرینتر موثر است.

جوهر نامناسب باعث آسیب دیدن پرینتر می‌شود که در این صورت باید توسط تکنسین تعمیرات پرینتر مشکل برطرف شود. باید از تعمیرکار خود بخواهید که از تونر با کیفیت در شارژ کاتریج تونر استفاده کند.

فراز کپی جهت تعمیرات پرینتر در اصفهان نیروهای خود را به محل شما اعزام می‌کند تا پس از بررسی پرینتر، مشکل پرینتر را رفع کنند.

قیمت پرینتر در اصفهان

پرینترها در اندازه، سرعت و یا حتی پیچیدگی و هزینه‌ها تفاوت دارند. به عنوان مثال پرینتر‌های رنگی برای چاپ تصاویر رنگی با وضوح بالا گران‌تر هستند. پرینترهای رنگی از پرینترهای سیاه و سفید قیمت بالاتری دارد.

همچنین دست دوم و نو بودن پرینتر در قیمت آن تاثیر دارد که پرینترهای دست دوم بدلیل قیمت مناسب نسبت به پرینترهای نو متقاضیان زیادی در بازار دارند.

فروش پرینتردست دوم در اصفهان

پرینترهای دست دوم بدلیل قیمت مناسب به وفور در بازار یافت می شود و از جمله پرفروش ترین چاپگرها هستند و اکثر متقاضیان پرینتر , پرینترهای دست دوم خریدار میکنند.

میزان کارکرد پرینتر را از روی کنترل پرینتر میتوان مشاهده کرد.

برای تعمیر پرینتر وظیفه فیوزینگ چیست؟

فیوزینگ یکی از قطعات اصلی پرینتر است و شامل قطعاتی است که باید هر از گاهی تعویض شوند. این قطعه شامل دو غلتک گرمایشی می باشد. به همین دلیل کاغذهای چاپ شده کمی گرم به نظر میرسند.

قطعات اصلی پرینتر جهت تعمیر پرینتر چه قطعاتی است؟

فیوزینگ, فیلم فیوزینگ, پرس فیوزینگ ,بوش پرس, هیتر و کاغذ کش

تفاوت پرینترهای لیزری و جوهر افشان در چیست؟

از لحاظ سرعت و کیفیت پرینترهای لیزری کیفیت بالا و سرعت بالایی دارند.